Přihláška na LMFS 2022

Do konce dubna je přihláška nezávazná, takže i když nejsi zatím rozhodnut, přihlášku podej a my Tě budeme informovat o podrobnostech.

Pro přihlášení prosím vyplň celý níže uvedený formulář. Důležitou informací pro nás je, zda se považuješ za "mladšího" či "staršího" účastníka. Mezi starší by se měli hlásit studenti, kteří mají alespoň nějaké potuchy o derivování (jestli si nejsi úplně jistý, vyzkoušej malý testík vedle formuláře). Mladší studenti si během soustředění derivování a jeho aplikace osvojí.


Abychom měli lepší představu, co od Tebe můžeme očekávat, popiš nám své dosavadní zkušenosti s matematikou, fyzikou a informatikou (zejména zda ses zúčastnil nějakých soustředění či soutěží). My se pak pokusíme Tvým znalostem taktéž uzpůsobit výklad.


Pokud by ses kvůli jiným plánům nemohl účastnit nějaké části soustředění, napiš nám e-mailem, na jak dlouho bys mohl dorazit. My se pak s Tebou domluvíme na případných podrobnostech.


Nejsi si zatím jistý s účastí?

Pokud ještě nejsi rozhodnut nebo nevíš, jestli v příštím roce budeš mít volno. Místo přihlášky nám pošli e-mail (naši adresu najdeš na spodní liště stránek) a my Ti budeme průběžně zasílat informace o soustředění i s lhůtami na přihlášení.


Odběr informací o LMFS

Jestli ještě nejsi odhodlaný k přihlášení, ale chceš dostávat o LMFS informace, můžeš přihlásit svůj e-mail k odběru informací (mfftabor(at)karlov.mff.cuni.cz).

Formulář

Osobní informace

(nemoci, alergie, požadavky na stravu)

Zkušenosti a znalosti
Identifikační údaje

Před odesláním doporučujeme vyplnit heslo. Pokud heslo nevyplníte, nebudete moci později přihlášku editovat!