Přihláška na LMFS 2024

Do konce dubna je přihláška nezávazná, takže, i když nejsi zatím rozhodnut, přihlášku podej a my Tě budeme informovat o podrobnostech.

Pro přihlášení prosím vyplň celý níže uvedený formulář. Důležitou informací pro nás je, zda se považuješ za "mladšího", či "staršího" účastníka. Mezi starší by se měli hlásit studenti, kteří mají alespoň nějaké potuchy o derivování (jestli si nejsi úplně jistý, vyzkoušej malý testík vedle formuláře). Mladší studenti si během soustředění derivování a jeho aplikace osvojí.


Abychom měli lepší představu, co od Tebe můžeme očekávat, popiš nám své dosavadní zkušenosti s matematikou, fyzikou a informatikou (zejména zda ses zúčastnil nějakých soustředění či soutěží). My se pak pokusíme Tvým znalostem taktéž uzpůsobit výklad.


Pokud by ses kvůli jiným plánům nemohl účastnit nějaké části soustředění, napiš nám e-mailem (mfftabor(at)karlov.mff.cuni.cz), na jak dlouho bys mohl dorazit. My se pak s Tebou domluvíme na případných podrobnostech.


Obvykle posíláme do tří dnů od odeslání přihlášky potvrzení o jejím přijetí. Jestli Ti žádný takový email nedorazil, obrať se prosím na adresu uvedenou výše.


Další informace

Pokud bys měl nějaké další dotazy, neváhej nás kontaktovat e-mailem, nebo se přidej do naší facebookové skupiny (odkazuje na ní logo fb na spodní liště stránky).


Formulář

Osobní informace

(nemoci, alergie, požadavky na stravu)

Zkušenosti a znalosti
Identifikační údaje

Před odesláním doporučujeme vyplnit heslo. Pokud heslo nevyplníte, nebudete moci později přihlášku editovat!